ING Telefon Numarası Değiştirme ve Güncelleme

  ING Telefon Numarası Değiştirme ve Güncelleme
  Yayınlama: 06.07.2023
  Düzenleme: 06.07.2023 18:28
  A+
  A-

  ING Telefon Numarası Değiştirme ve Güncelleme 2023; ING Hollanda menşeili, Avrupa’nın en önemli bankacılık gruplarından biri olmakla birlikte, ülkemizde de uzun yıllardır Doğu Avrupa ve Orta Doğu bölgesi politikası vesilesi ile hizmet sunuyor. İşlemlerine düşük kredi faizi ve yüksek mevduat faizi politikası ile yön veren ve bu vesile ile de oldukça yüksek müşteri sayılarına ilk birkaç yılında ulaşabilen ING, Türkiye’de ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde şubesiz bankacılık işlemlerine ise son iki yılda geçiş yaptı.

  Elbette ki bazı iller ve semtlerinde bulunan ING şubeleri hala mevcut. Ancak, ING genel ağırlık olarak dijitalleşmeye daha yüksek bir önem verdiğinden, bankacılık ürünlerini kullanmak adına telefon numaranızı sürekli olarak güncel tutmak ya da hat değişikliği var ise hemen telefon numara değişimi gerçekleştirmek son derece önemli. Peki, bu güncelleme ya da değiştirme işlemleri nasıl yapılıyor?

  ING Telefon Numarası Değiştirme

  ING telefon numarası güncelleme işlemi ile telefon numarası değiştirme aslında aynı işlemdir.Banka hesabına kayıtlı telefon numarası güncelleme işlemi için kullanacağınız birçok yöntem mevcuttur.Bu yöntemler arasında size en kolay olanını seçerek hızlıca telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

  ING telefon numarası güncelleme işlemi gerçekleştirmek, hali hazırda uzunca bir süredir bankanın internet bankacılığı ya da mobil platformunu kullanan, ancak belki de giriş yapmadığı için telefon numarası değişikliğini bildirmeye gerek görmeyenler için yapılmaktadır. Ayrıca, ilk defa telefon hattı kaydı yapacak olan bireyler de internet ve mobil bankacılık ürünlerini kullanmak adına, telefon numarası güncelleme işlemlerini yapabilirler. Bunun dışında, daha önce sisteme bir telefon numarası tanımlamalarına rağmen, bu numarayı değiştiren bireyler ise ilgili telefon numarası değiştirme işlemlerini sağlayabilirler.

  ING banka hesabınıza kayıtlı telefon numarasını değiştirebilmek için aşağıdaki 3 yoldan herhangi birini tercih edebilirsiniz.

  • ATM’den Telefon Numarası Değiştirme
  • Şubeden Telefon Numarası Değiştirme
  • Müşteri Hizmetleri ile Telefon Numarası Değiştirme

  Yukarıda sizinle paylaştığımız yöntemleri kullanarak numaranızı güncelleyebilirsiniz.Bu güncelleme işlemi anlık olarak gerçekleşmekte ve hemen hesabınıza tanımlanmaktadır.

  ING Telefon Numarası Değiştirme ATM’den

  ING ATM cihazları, bankanın bağlı bulunduğu şubelerde yer almakta, zaman zaman ise farklı lokasyonlardan karşımıza çıkabilmektedir. Size en yakın ING ATM cihazını bulmak adına ING resmi sitesinde yer alan şubeler ve ATM’ler sekmesini tıklamanız yeterli.Bu atmlerden herhangi birini tercih ederek ING telefon numarası değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

  En yakın ATM’den işlem yaparak telefon numarası güncelleme ya da değiştirme işlemini çok kısa bir süre içerisinde halledebilirsiniz. Bankamatik kartınızı ATM’ye takın, menüye ulaşın ve bilgi güncelleme paneline giriş yaparak numara güncelleme seçeneğini seçiniz.Karşınıza gelen ekranda yeni numaranızı tuşlayarak banka hesabınıza kayıtlı numarayı değiştirebilirsiniz.

  Müşteri hizmetleri ile Telefon Numarası Değiştirme

  ING Müşteri Hizmetleri yılın 365 günü aktif çalışmada, her gün 24 saat hizmet vermektedir. ATM cihazına uzak olmanız ya da bankamatik kartınızı bulamamanız halinde, diğer bilgileriniz ile 0850 222 0 600 numaralı çağrı merkezinden ING Müşteri Temsilcisi ile irtibata geçebilir ve talebinize istinaden yeni telefon numaranızı sisteme kolayca tanımlatabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ile bu işlemi gerçekleştirmek ve telefon numarası değiştirme işlemi yapmak, yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır.

  Eğer numaranızı değiştirmek için müşteri hizmetlerine bağlanmakta sorun yaşarsanız yada uzun süre hatta beklerseniz ING müşteri hizmetlerine direk bağlanma başlığına tıklayarak nasıl operatöre direkt bağlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  ING Şubeden Telefon Numarası Değiştirme

  ING müşterisi  olarak yukarıda paylaştığımız yöntemler ile telefon numaranızı değiştiremediyseniz son çare olarak şubeleri ziyaret ederek ING telefon numarası güncelleme başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ING şubesine giderek müşteri temsilcisine hesabınıza kayıtlı telefon numarasını yen numaranız ile değiştirmek istediğinizi belirtiniz.

  Temsilciniz size numara değişikli başvuru formunu imzalamanız için verecek.Bu belgeye yeni numaranızı yazarak imzalayıp müşteri temsilcinizi ile paylaştıktan sonra banka hesabınıza kayıtlı telefon numarası güncellenmiş olacaktır.

  Bir Yorum Yazın

  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.