Müşteri Hizmetleri

ING Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

ING bank müşteri hizmetlerine bağlanma numarası birçok ING bank kullanıcısı tarafından merak edilen bir konudur. Bu sayede acil durumlarda sıra bekleyerek zaman kaybetmeden doğrudan sizinle ilgilenecek bir operatöre bağlanabilirsiniz. Birçok kişi tarafından öğrenilmek istenen bu konu kartımızın atmde sıkışması veya haberimiz yokken kartımızdan para çekilmesi gibi saniyeler ile yarıştığımız acil durumlarda bizim için çok önemli bir bilgidir.

Ülkemizde İNG Bank, 1991 yılında adını Türk Boston Bank A.Ş olarak olarak değiştirilmiştir. 1994 yılına gelindiğinde, Oyak Grubu diğer tüm hisseleri satın almıştı. Bu nedenle Oyak Grubu bankanın tek sahibi oldu. Oyak Grubu ve İNGGroup Oyak Bank’ın tüm hisselerini İNGGroup’a satarak 19 Haziran 2007 tarihinde bir anlaşmaya varıldı. Anlaşmaya göre Oyak Bank aslında İNGGroup’a ait olacaktı.

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Banka, 7 Temmuz 2008 tarihinde Türkiye’de hizmet vermeye çalıştı. ING Bank Türkiye ayrıca müşterilerine şirketler ve bireyler için en güvenli hizmetleri sunmaktadır. İNG Bank aslında bir Hollanda bankasıdır. İNG başta Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya olmak üzere birçok ülkede hizmet vermektedir. Sonuç olarak, bu banka şimdi 40’tan fazla ülkede hizmet vermektedir. ING Bank, 53.000’den fazla çalışana, hizmet veren şirketlere ve perakende müşterilere devam etmektedir. Banka, yeni çağın bankacılık işi ile işbirliği yapmalıdır. İNG Bank, dijital dönüşüm ile yeniliğe ve kolaylığa dayalı bir bankadır.

İNG küresel bir finans şirketi ve çok uluslu bir bankadır. Dolayısıyla İNG Bankası’nın sadece bir tane sahibi olduğu söylenemez. Bankanın hisseleri dünya borsalarında işlem görmektedir. Dolayısıyla binlerce hissedarı vardır. İNGBank’ın ortağı olarak hissedarların isimlerini bankanın resmi internet sitesinde bulabilirsiniz. Banka şubelerinin sayısı 317, ATM’lerin sayısı yaklaşık 1615 olan büyüyen bir bankadır.

ING  Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İNG müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi çağrı merkezini arayarak gerçekleşmektedir. Tüm soru ve sorunlarınızı dile getirebileceğiniz profesyonel müşteri temsilcisinize bağlanabilmek için öncelikle ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 06 00 aranmalıdır. Ardından sırasıyla 3 ve 0 tuşlarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

  • ING bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası: 0850 222 06 00

ING Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ING Bank Türkiye ekonomisine olumlu katkıda bulunmayı taahhüt ederken, hayatın her alanında (küçük ve orta ölçekli işletmeler gibi) bireylerin mali sorunlarının üstesinden gelmek için en güçlü şekilde finansman hizmetleri sunmaktadır. Türkiye her geçen gün büyüyor ve aynı zamanda bankacılık sektöründe lider olmak için sürekli çaba göstererek müşteri memnuniyetine daha fazla önem vermektedir. Bu yüzden kurulan çağrı merkezi sayesinde bu hedefine her geçen gün yaklaşmaktadır.

ING müşteri temsilcisine ulaşabileceğiniz telefon numarası 0850 222 06 00 olarak belirlenmiştir. Bu telefon numarasını arayarak hatta beklemeden direk müşteri hizmetlerine bağlantı sağlayabilirsiniz.

Turuncu kalpler ve nazik kalplerin yanı sıra küresel ve ülke çapında projeleri destekleyerek projeye hizmet etmeye çalışır ve her zaman nazik bir kalple bir banka olmaya çalışır. Ing Bank ülke ekonomisine katkıda bulunan bir bankadır ve finansal sorumluluklarını yerine getirmekte ve bankacılık sektöründe her zaman hizmet prensiplerini takip eden insanların gelişimine ve hizmetine kendini adamıştır. Ülkede ayrıca şubeler ve çalışanlar aracılığıyla müşterilerimizi faydalı kılmak için müşterilerimize destek veren birçok ATM de olacaktır. Türk ING Bankası da güçlü bir etkiye sahiptir.

ING Bank’ın, müşterilerinin ING müşteri hizmetleri direk bağlanma hizmetinden yararlanmaları için 0850 çağrı merkezi iletişim numarası vardır. Bu çağrı merkezi ile tüm banka işlemlerini tek tek ve kurumda kolayca gerçekleştirebilir, kayıp / çalıntı kart bildirimlerini bulabilir, şifre talepleri ve şifre değiştirme işlemleri yapabilir, kredi kartı ve kart başvuruları yapabilirsiniz. Ayrıca ING  bankası ile ilgili istek, soru, öneri ve yorumlarınızı da kolayca müşteri temsilciniz ile banka yetkililerine iletmeniz mümkün olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Maddi Yardım Başvurusu