Vakıfbank Cepbank İptal Etme Nasıl Yapılır? Cebe Havale İptali

  Vakıfbank Cepbank İptal Etme Nasıl Yapılır? Cebe Havale İptali
  Yayınlama: 09.06.2023
  Düzenleme: 09.06.2023 15:09
  A+
  A-

  Vakıfbank cepbank iptal etme için kullanabileceğiniz 3 farklı yol mevcuttur. Bu yollar internet sitesinden, müşteri hizmetleri ile ve telefondan başvuru yapmaktır. Bu yöntemleri kullanarak sizde hızlıca iptal işleminizi yapabilir ve göndermiş olduğunuz havaleyi kolayca geri alabilirsiniz.

  Cebe havale olarakta bilinen cepbank iptali için göndermiş olduğunuz Vakıfbank müşterisinin parayı çekmemesi gerekmektedir. Yani eğer para çekildiyse ve cepbank gerçekleştiyse ne yazıkki parayı iade almanız mümkün değildir. Sadee aktif vakıfbank cepbank işlemleri iptal edilebilmektedir. Peki iptal işlemi nasıl gerçekleşir ve dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir?

  Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile Cepbank İptali

  Vakıfbank müşterileri cebe havale ile yaptıkları transferleri iptal edebilmek için müşteri hizmetlerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için çağrı merkezi telefon numarası olan 0850 222 07 24 numarası ile müşteri temsilcisine bağlanabilir ve iptalinizi yapabilirsiniz.

  Vakıfbank müşteri hizmetlerine aktarıldıktan sonra operatöre bağlanıp yapmış olduğunuz cepbankı iptal etmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Operatör size hızlıca yardımcı olacak ve iptal işleminizi başlatarak paranızı hesabınıza geri iade edecektir.

  Vakıfbank Mobil ile Cepbank İptal Etme

  İptal başvurusunu yapabileceğiniz bir diğer yol mobil bankacılık uygulamasını kullanmaktır. Bunun için telefonunuza vakıfbank mobil uygulamasını indirerek iptal işleminizi başlatabilirsiniz. Bankacılık şifreniz ile giriş yaptıktan sonra menüden transferlerim butonuna tıklayarak cepbank işlemlerine tıklayın. Bir sonraki sayfada iptal etmek istediğiniz transferi işaretleyin ve iptal et butonuna tıklayın.

  Vakıfbank cebe havale iptal başvurunuz onaylanmış ve başarıyla iptal edilmiştir. Paranız ve işlem ücretiniz banka hesabınıza geri iade edilecek ve paranızı geri almış olacaksınız. Bu işlemler genellikle saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir.

  Vakıfbank İnternetten Cebe Havale İptal Etme

  İnternetten iptal edebilmek için online bankacılık hesap bilgilerinizi bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiye sahipseniz hemen vakıfbank resmi web adresine giriş yaparak cepbank transferinizi iptal edebilirsiniz. Şubeden yapmaya kıyasen çok daha hızlı gerçekleşen bu yöntem sayesinde sadece birkaç saniye içerisinde paranızın tamamını Vakıfbank vadesiz türk lirası hesabınıza iade alabilirsiniz.

  Banka hesabınıza giriş yaptıktan sonra menüden para transferleri sekmesine tıklayın ve karşınıza gelen ekranda cepbank yazısına tıklayın ve bu sayfadan iptal etmek istediğiniz işlemi seçerek iade alabilirsiniz. İptal işlemi gerçekleşmiş ve paranız hesaba geri iade edilmiş olacaktır ve vakıfbank cepbank iptali başvurunuz tamamlanmış olacaksınız.

  Bir Yorum Yazın

  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.