Bankacılık

Garanti BBVA Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Garanti Bankası telefon numarası güncelleme işlemi için paylaştığımız yöntemlerden size en uygununu seçerek hemen hesabınıza kayıtlı cep telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, Türkiye’nin köklü özel sermaye kuruluşlarından biri olmakla birlikte, son yıllarda geçirdiği değişim ve satışların ardından Garanti BBVA şeklinde hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle dijitalleşme alanına yatırım yapan banka, güvenli bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, çağın gereksinimi olan dijital bankacılık sistemlerini de müşterilerine sunmaya ekstra çaba sarf etmektedir.

Garanti BBVA, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini ve kredilerini artırsa da yeri geldiğinde farklı talepleri de yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu taleplerden biri de telefon hattını ve numarasını değiştiren müşterilerin, birbirinden farklı işlem platformları üzerinden güncelleme ve telefon numara değişikliği yapmalarına dairdir. Peki Garanti telefon numarası değiştirme veya güncelleme işlemi hangi yöntemler ile yapılabilir?

Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme

Garanti Bankası, müşterilerine farklı işlem platformları üzerinden farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Cep telefonunuz ile bankaya gitmeden mobil ortamdan veya internet üzerinden dijital kredi kullanımları, kredi kapatma, erken ödeme, otomatik fatura talimatı, işlem taksitlendirme ve benzeri işlemler dışında, Garanti BBVA telefon numara değişikliği de gerçekleştirilebiliyor.

Hızlıca ulaşabileceğiniz en kolay Garanti BBVA telefon numarası güncelleme kanalları şunlardır;

  • Garanti BBVA ATM’leri
  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri
  • Garanti BBVA Şubeleri

Garanti BBVA müşterileri, kayıtlı cep telefonu numarası irtibat bilgilerini yukarida yer alan işlem platformları üzerinden güncelleyebilir veya tamamen değiştirerek, yeni telefon numaralarını sisteme kaydedebilirler.

Garanti BBVA ATM’den Telefon Numarası Değiştirme

Garanti BBVA ATM’den iletişim bilgileri, telefon numarası ya da adres bilgileri değiştirme işlemi sağlayabilirsiniz. Bu işlemi sağlayabileceğiniz Garanti BBVA ATM cihazları, Türkiye’nin dört bir yanında binlerce adet bulunmaktadır.Bu atmlerin herhangi birinden Garanti telefon numarası güncelleme işleminizi yapabilirsiniz.

Garanti BBVA ATM cihazlarına bankamatik kartınızı takmanız ve şifrenizi tuşlamanız halinde, giriş yapacağınız ATM bankacılık menüsünde, kişisel bilgiler bölümüne ilerlemeniz gerekiyor. Burada yer alan Bilgi Güncelleme alanı içerisinde telefon değişikliği butonuna basmanız halinde, yeni aldığınız hattınızı tuşlayabilir ve onayladıktan sonra yeni hattınızı bankacılık işlemlerinde kullanılmak üzere aktifleştirebilirsiniz.

Garanti Müşteri hizmetleri ile Telefon Numarası Değiştirme

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri, Türkiye’nin en köklü bankacılık kurumlarından biri olan Garanti BBVA bünyesinde oldukça beğenilen hizmetler sunuyor ve diğer bankacılık işlemleri ile telefon numarası güncelleme ya da değiştirme hizmeti de sunuyor.Bunun için müşteri hizmetlerini arayarak operatör ile Garanti bankası telefon numarası değiştirme isteğinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.

ATM’den gerçekleştiremediğiniz ya da sorun yaşama ihtimaliniz olan hallerde, dilerseniz 0850 222 0 333 ya da 444 0 333 numaralı hatlardan müşteri temsilcisine bağlanabilir, sizlere yönlendireceği sorular nezdinde yeni iletişim numaranızı sisteme tanımlatabilirsiniz.

Garanti Şubeden Telefon Numarası Güncelleme

Garanti BBVA, Türkiye sınırları içerisinde 1000’i aşkın şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor. İnsanlık hâli gereği, bankamatik kartınızı unutabilir ya da telefonunuzu yanınızda bulundurmayabilirsiniz. Bu tür durumlarda kimliğiniz ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunmakta olan herhangi bir Garanti BBVA şubesinden işlem yaptırarak, şubeden telefon numarası ya da e-posta değiştirme işlemlerinizi ya da güncelleme işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Garanti telefon numarası güncelleme işleminizi yapabilmek için gişe işlemlerine yönelerek, sizlere yardımcı olacak Garanti Bankası gişe yetkilisi tarafından verilecek ‘’Telefon numarası güncelleme’’ dilekçesine, güncel bilgilerinizi doldurarak hemen sonuç alabilmeniz mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Maddi Yardım Başvurusu