Kredi Kartları

ING Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

ING müşterileri internet alışverişlerinin ödemelerini sanal kart ile çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir. Üstelik sanal kartlarının limitini kendileri belirlerler. Böylece bilgi dışı harcamalarının önüne geçebilir ve beklenenden yüksek ödeme çekilmesini engelleyebilirler.

ING sanal kart oluşturma işlemi için müşteriler herhangi bir kart ücreti veya aidatı ödemeleri gerekmez. Mobil bankacılık veya online bankacılık ile internet şubesine giriş yaparak sadece birkaç tıklama ile sanal kartınızı oluşturabilir ve limitinizi belirleyerek hemen internet ödemelerinde kullanabilirsiniz.

ING Sanal Kart Oluşturma

Sanal kartınızı oluşturabilmek için internet şubesine giriş bilgilerinizi biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer giriş şifrenizi bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak hemen online bankacılık şifresi edinebilirsiniz. Şifreye sahip olduktan sonra internet bankacılığına giriş yaparak işlemlere hemen başlayabiliriz.

ING internet şubesine giriş yaptıktan sonra sanal kartınızı oluşturmak için aşağıdaki adımları sırası ile takip ediniz.

İlk olarak başvurular sayfasına geliniz. Bu sayfaya menüden erişebilirsiniz. Kart başvuruları kısmından yeni bir kart başvurusu seçeneğine dokunduktan sonra tüm kartlar diyerek sanal kartı seçiniz. Bir sonraki adımda kartınıza limit belirleyebilmeniz için sanal kartınızın bağlı olacağı kredi kartını seçmeniz olacaktır. Dilerseniz kredi kartına bağlı olmadan hesaptan para aktarma seçeneğine sahip olan sanal kartları da seçebilirsiniz.

Kartınızı belirledikten sonra sanal kart oluştur diyerek ING sanal kartınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kartı kartlarım sayfasında görebilirsiniz. Size fiziki bir kart teslim edilmeyecektir, oluşturduğunuz kartı numarası, cvv kodu ve son kullanma tarihini kart detayları kısmında görebilecek ve limit belirleme işlemlerini yine bu sayfadan yapabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu