Bankacılık

ING Banka Hesabı Nasıl Açılır?

ING banka hesabı açmak için ihtiyacınız olan belgeleri ve başvuru yollarını hemen öğrenin.Hemen ING müşterisi olun ve fırsatları kaçırmayın.

Yıllara dayanan tecrübesiyle hizmet veren ING banka sağladığı kolaylıklar ve avantajlarla da müşterilerinin yüzünü gülümsetmeye devam ediyor. Gelişen teknolojiyle uyumlu olarak birçok yeni yöntem sunarak müşterilerine kolay işlem yapma şansı veriyor. Bu işlemlerden bir tanesi de hesap açma işlemi.ING müşterisi olmak isteyen kişiler ing hesap açma hakkında bilgi edinmek istediklerinde pek çok avantajlı alternatifle karşılaşırlar. Tüm dijital ortamlarda işlem yapma kolaylığı ve hızı sunar.

ING bank hesap açma işlemi bankanın sunduğu kanallar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu yöntemlerin ilki geleneksel bir yöntem olup işlemlerin şube kanalıyla gerçekleşmesidir. Korona virüs dönemi öncesi birçok müşteri şubeye giderek bankacılık işlemlerini yapmaktaydı. Ancak; salgın nedeniyle banka şubelerine gitmek çok daha sıkıntılı bir hale geldi. Dolayısıyla, ING bankın bankacılık hizmetleri kapsamında yeni alternatifler sunması müşteriler için avantaj sağlar.

Müşteriler sadece birkaç dakikalarını ayırarak basit adımlarla bankacılık hizmetlerinden yararlanırlar. İnternetin olduğu her yerden işlem yapılabilir. Bilgisayarlar, laptoplar, tabletler dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ile hızlı bir şekilde sonuç elde edilir. Banka hesap açma işlemi için her hangi bir şart aranmaz. Yalnızca hesap açtıracak kişinin 18 yaşından büyük olması gerekir. Bu yasal sınır kapsamında istenilen yöntemle bu işlem yaptırılabilir.

ING Hesap Açma

İnternet şubesi ile hızlı bir şekilde ING hesap açma işlemi yapılabilir. İnternette hesap açma işlemi için BSN numarası ve Kimlik bilgileri gerekir. İnternet bankacılığı için müşterinin e-posta adresi bir posta gelir. Gelen postada müşteri için belirlenen kullanıcı adı yazar. Bununla beraber, müşterinin internet bankacılığı için bir şifre belirlemesi gerekir. Gelen posta müşterinin şifre belirleyeceği şube adı belirtilir. Şifre belirleme işleminden sonra İng bank web sitesine girilir.

Giriş sağlandığında ING banka hesabı açma ile ilgili bölüme girilerek sistemin istediği bilgiler girilir. Böylece hesap açılmış olur. ING bank internet bankacılığı gelişmiş tekniklerle hizmet sunar. Müşteriler hesap açma işlemlerinden hesap bakiyesi sorgulama işlemlerine kadar birçok işlemi hızla yapabilirler. Günün 24 saati işlem yapma şansı vardır.

ING Bank Hesap Açmak için Gerekli Belgeler

Hesap açma işlemi için müşterinin bankaya bir belge teslim etmesi gerekir. Bu belge de kimlik belgesidir. ING bank şubelerine giderek ING bankası hesap açma işlemi yaptırmak isteyenler mutlaka kimlik belgelerini yanlarında bulundurmalıdır.

Bununla beraber gerekli olan bilgiler şunlardır;

  • TC Kimlik Numarası
  • İkametgah Adres Bilgisi
  • Kişinin iletişim Numarası

Bu bilgiler gerçeğe uygun ve eksiksiz bir şekilde verilerek işlem tamamlanır. ING Bank şubelerine gidilerek hesap açma işlemi yaptırılabilir. Yine aynı hızla işlemler gerçekleşir.

ING Telefondan Banka Hesabı Açma

0 850 222 06 00 numaralı hat arandığında ING Bank çağrı merkeziyle irtibata geçilir. Çağrı merkezinin müşteri temsilcileri ile bağlantı kurulduğunda müşteri, temsilciye ING bankası hesap açma talebini iletir. Müşteri temsilcisi, bu talep için müşteriden bazı kişisel bilgiler ister. Açılmak istenen hesap ile ilgili olarak sorular sorulur. Kısa bir zaman dilimi içinde hesap açma işlemi tamamlanır. Aynı zamanda bu birim ile istenilen her işlem gerçekleştirilebilir ve her konuda bilgi talep edilebilir.

Mobil bankacılık sayesinde tüm işlemler sadece bir tık uzaklıkta. Sizde uzaktan banka hesabınızı açabilmek için telefonunuza İNG mobil uygulamasını indirin ve hemen yeni müşteri başvurusunda bulunabilirsiniz.Bu işlem saniyeler içinde sorunsuzca gerçekleşir. İndirme işlemi sonrası uygulama hemen kullanılmaya başlanır. Müşteriler, hızlı bir şekilde hesap açma işlemlerini yapabilirler. Mobil uygulamada da ING bank hesap açma işlemiyle ilgili her detaya rahatlıkla ulaşılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu