Kredi Kartları

Sahte Kredi Kartı Oluşturma

Sahte kredi kartı bilgileri ile demo üyelik için sizden kart bilginizi isteyen sitelere üye olabilir veya arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz.

Sahte kredi kartı oluşturma, Fake kredi kartı, Fake credit card.Teknolojinin gelişmesi ile kredi kartlarının kullanımı giderek yaygınlaşmış vaziyette.Birçok uygulama size deneme sürümü sunabilmek için herhangi bir ücret talep etmeyeceğini söylese bile sizden kredi kartı bilgilerinizi istemektedir.Siz iyi niyetle kredi kartınızdan para çekilmeyeceğini düşünerek bu uygulamalar ile paylaştığınızda deneme sürümü bittiğinde sizin kartınızdan yüklü miktarlarda para çekilmektedir.Böyle durumlar ile karşılaşmamak için birçok kullanıcı gerçek olmayan sanal sahte kredi kartları numaralarını kullanarak kendini güvene almaktadır.

Sizde gerçek kart bilgileriniz olmadan netflix ve daha birçok ücretsiz deneme sürümü kullanmanız için kart bilgilerinizi isteyen sitelere bu sahte kredi kartı numaraları bilgilerini girerek güvenli bir şekilde hesaplarınızı kullanabilirsiniz.Deneme süreniz sona erdiğinde site sahibi kartınızdan yüklü miktarda bakiye çekmek istediğinde kart bilgileri gerçek olmadığı için kartınızdan para çekemeyecektir.Ayrıca dilerseniz bu kart numaraları ile arkadaşlarınıza şaka yapmak içinde kullanabilirsiniz.

Sahte Kredi Kartı Nasıl Oluşturulur ?

Az önce belirttiğimiz gibi bu kart numaraları sahte olduğu için içlerinde bakiye bulunmamaktadır.İnternet alışverişlerinizi sahte kredi kartları ile yapmak isterseniz sonucu hüsran olacaktır çünkü bu kartlar boş yan içinde para olmayan kredi kartlarıdır.İnternette oldukça sık aranan fake credit card sitelerinde böyle yüzlerce kart bulmak mümkün hatta generator programları ile sınırsız kredi kartı oluşturabilirsiniz.

Sahte kredi kartı oluşturma siteleri aracılığı ile dilediğiniz bankanın kredi kartını oluşturabilirsiniz.Sizden kart bilgilerinizi isteyen sitelere de bu kart bilgilerini girerek phising tuzağından da kurtulabilirsiniz.Phising oltalama adı verilen bir hacker tuzağıdır.Sizden kart bilgilerinizi isteyen websiteleri oluşturarak kart bilgilerini toplayıp satmaktadırlar.İnternet ortamında CC adı verilen bu kredi kartları çalıntı kredi kartı anlamına gelmektedir.Böyle sitelere kendi kredi kartı numaranızı vermek yerine sahte kredi kartı numarası yazarak dolandırılmaktan kurtulabilirsiniz.

Sahte kredi kartı nasıl oluşturulur diye soracak olursanız size gizli algoritmalar ile şifrelenerek sahte kredi kartı numarası paylaşan birçok site bulunmaktadır.Bu siteler sizden herhangi bir bilgi talep etmeden dilediğiniz kadar sahte kredi kartı oluşturma isteğinize ücretsiz yardımcı olmaktadır.Genellikle arama motorlarına fake credit card creator yada kısaltılması ile fake cc generator kelimelerini yazarak bu sitelere kolayca ulaşabilirsiniz.Bu siteler size visa sahte kredi kartı veya mastercard sahte kredi kartı bilgilerini tek tıklama ile sunabilmektedir.

Sahte Kredi Kartı Numaraları

İnternet sitelerinde kullanabilmeniz için fake kredi kartı bilgilerini sizler ile maalesef paylaşamıyoruz.Bu bilgiler gerçek kredi kartı ile karıştırıldığı için birçok kişi tarafından yanlış anlaşılmaktadır.Ancak size nasıl sahte kredi kartı numarası bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Az önce belirttiğimiz gibi fake credit card generator diye arama yaptığınızda karşınıza gelen birçok site ile kredi kartı bilgileri oluşturabilirsiniz.Üstelik visa yada mastecard gibi seçeneklerin yanında ülkeye has özel seçenekler ile farklı kimliklere tanımlanmış  sahte kredi kartı numaraları da elde edebilirsiniz.Dikkat çekmenizi isteriz ki sitemizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri paylaşılmamaktadır ve sadece fake cc generator yani sahte kredi kartı oluşturma sitelerinde bulunmaktadır.Bu siteye giriş yapan kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda giriş yapmaktadırlar.Bu makalemizi tamamen bilgi paylaşma amacı ile yazmış bulunmaktayız ve kredi kartı güvenliğinizi sağlayabilmek için sizi bilinçlendirmeyi amaçlamaktayız.

Sahte Kredi Kartı Bilgileri

Sahte kredi kartı oluşturabileceğiniz birçok cc generator sitesi bulunmaktadır.Bu siteleri kullanarak arkadaşlarınıza şaka amaçlı kullanabileceğiniz birçok kart oluşturabilirsiniz.Üstelik sadece türkiye standartlarında değil farklı ülke ve bankalara ait random kartlar oluşturmanız mümkün.Bu kartları kullanarak güvenmediğiniz sitelere fake kredi kartlarınızı girebilir ve kredi kartı dolandırıcılığını önleyebilirsiniz.Ayrıca paypal ve benzeri birçok siteye sahte kredi kartı numarasını girerek üyelik oluşturabilirsiniz.

Yıllardır faaliyet gösteren sahte kredi kartı oluşturma siteleri aşağıdaki gibidir.Bu siteleri kullanarak kart oluştur diyerek kredi kartı bilgileri oluşturabilirsiniz.

 • elfgrin.com
 • getcreditcardnumbers.com
 • igopaygo.com/credit-card-numbers/visa
 • com/visa-credit-card.php
 • com/credit-card-generator-with-money-that-work/
 • com/mastercard-credit-card.php
 • fakepersongenerator.com

Yukarıda paylaştığımız siteler sizin kart yaratmanıza imkan vermektedir.Tekrar belirtmeliyiz ki bu kartlar ile internette veya sanal mağazalarda alışveriş yapamazsınız çünkü bu kredi kartları ve banka kartları gerçek değildir.Yanlızca üye olmak istediğiniz siteler sizden zorunlu olarak kredi kartı bilgilerinizi istiyor ise bu sitelerden kart oluşturarak üyelik açabilirsiniz.Örneğin spotify bedava üyelik almak istiyorsanız veya bedava netflix üyeliği almak istiyorsanız bu siteler sizden para almayacağını söylese de kredi kartı numaranızı istemektedir.Tamda bu noktada sahte kredi kartı oluşturma siteleri devreye giriyor ve sizin için oluşturdukları kart numaralarını kullanarak bedava premium üyelikler alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Sahte kredi kartı özellikle netflix gibi bedava üyelik veren sitelerde lazım oluyor teşekkürler

  1. Bu numaraları ücretsiz üyelik sunan ve kartınızdan para çekilmeyeceğini söyleyerek kart bilgilerini girmenizi istenen sitelerde kullanabilirsiniz.Numaralar gerçek bir kart ile eşleşmediği için bakiye çekme veya alışveriş yapma gibi bir durum söz konusu olamaz.

 2. merhabalar bende:
  Ödeme yapılamadı. Lütfen tekrar dene, farklı bir kart ile ödeme yap veya başka bir ödeme yöntemi kullan. Destek sayfamıza git.
  hatası yapıyor hepsinde. Ne yapmalıyım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu