N11 Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

  N11 Müşteri Hizmetlerine Bağlanma
  Yayınlama: 02.10.2022
  Düzenleme: 02.10.2022 15:58
  A+
  A-

  N11 müşteri hizmetlerine bağlanma konusu birçok n11 kullanıcısı tarafından merak edilen soruların başında geliyor. N11.com Türkiye’de faaliyet gösteren Doğuş Grubu ve Güney Kore’de faaliyet gösteren SK Group’un Haziran 2012’de Doğuş Planet adlı kurumu kurmasıyla temelleri attı. Bu şirket, 20 Mart 2013’de n11.com’u faaliyete geçirdi. Adının ilk başta numaraonbir.com olması belirlenen internet sitesi bu adın temellerini SK Group’un Güney Kore’de kurmuş olduğu 11st.co.kr adresindeki web sitesinden ilham almıştır.

  N11.com, 2018 yılı itibarı ile bünyesinde kayıtlı 14.6 milyon ürün, 100 bin kayıtlı mağaza ve yaklaşık 13 milyon üye barındırmak ile beraber ticari hacmi yaklaşık 8 milyar ₺’dir. N11.com ayrıca 2014 yılında Güney Kore’de düzenlenen Global E-Ticaret Semineri’nde yatırım örneği olarak teşkil edildi. Aynı yıl içerisinde ise “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” dalında bronz ve “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” dalında gümüş ödüle layık görüldü. Peki, Türkiye’nin güvenilir ve sayılı mağazalarından biri olarak ün salan n11 müşteri hizmetlerine bağlanma nasıl yapılır?

  N11.com Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  N11.com elektronikten ayakkabıya varan çeşitliliğiyle bilinen ünlü bir e-ticaret mağaza topluluğudur. Bunun yanı sıra satış ve satış sonrası hizmet devamlılığı için müşteri temsilcileri aktif olarak hizmet vermektedir. dört yolda erişilebilir bunlar şöyle sıralanabilir;

  n11 Müşteri Hizmetleri Canlı Destek

  Canlı Destek bir çok kişinin genel olarak ilk tercihidir. Telefon görüşmesinden daha hızlı işlem yapılabildiği için çok daha zaman tasarruflu ve müşteri dostudur. Canlı desteğe bağlanmak için sağ üst köşede bulunan “Giriş Yap” butonuna tıklanması ve giriş yapıldıktan sonra aynı yerde isim-soy isim yazan haneye fare imlecini getirdikten sonra “Siparişlerim” sekmesine tıklayarak siparişler görüntülenebilir, aynı sayfada sol altta bulunan “Canlı Destek – Bağlan” baloncuğuna tıkladıktan sonra tekrar “Görüşmeyi Başlat” düğmesine tıklayarak görüşme başlatılabilir.

  Eğer halihazırda aktif sipariş var ise sipariş kodu otomatik olarak doldurulur, eğer yok ise müşteri sipariş numarasını kendisine en iyi hizmet verilebilmesi için elle doldurmalıdır. Aksi takdirde müşteri temsilcileri kısmi veya herhangi bir şekilde yardımcı olamayacaklardır. Eğer canlı destek ile iletişimden memnun kalmadıysanız n11 müşteri hizmetleri tel no ile destek hattını arayarak canlı ve sesli direk müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu bağlantıyı sağlamak için telefon numarası alt başlıktadır.

  N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Canlı desteğe erişim sağlanamayınca veya herhangi bir durumdan dolayı bekleme süresi uzadıysa, müşterilerin ikincil tercihi telefon görüşmesi olmaktadır. N11 müşteri hizmetleri telefon numarası, şikayet ve öneri hattı 0850 333 00 11’dir. N11.com destek hattı aranmadan önce sipariş numarası sitede belirtilen ve 2 ile başlayan ve 12 haneli olan sipariş numarası tuş takımı ile girilmek zorunda olacağı için gereklidir. Bu numara ile çağrı merkezini arayabilir ve müşteri hizmetlerine bağlanarak tüm problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

  N11 Müşteri hizmetleri telefon numarası : 0850 333 00 11

  Sipariş numarası girilmediğinde veya yanlış girildiğinde sistem otomatik olarak canlı desteğe yönlendirmek için bilgi verecektir. Sipariş numarası girildikten sonra N11 müşteri temsilcisine bağlanma işlemi başlayacaktır, ve bekleme sırası bittiğinde sistem n11 şikâyetlerinizden yine bu hattan operatörlere aktarabilirsiniz.

  N11 İletişim Bilgileri

  Üçüncü yol olarak e-posta yolu ile destek sağlanmaktadır. Bu yol, n11.com üzerinden satış yapan mağazalar için önceliklidir. Müşterilerde bu yoldan yararlanabilmektedir. E-posta desteği, diğer destek seçeneklerine oranla çok çok daha yavaş olduğu için nadir tercih edilse dahi yine de n11.com müşteri hizmetlerine bağlanma yollarından biridir.

  Canlı destek veya telefon görüşmesinde bulunamayacak müşterileri için bir alternatif sayılabilir. E-posta gönderilirken sorunun tam tanımı müşteri adı/soyadı ve sipariş numarası eklenmelidir. Aksi takdirde müşteri hizmetleri herhangi bir yardım talebi kabul edemeyecektir.

  N11.com Mağaza Destek Noktası

  Dördüncü ve diğer alternatif ise n11.com’un mağaza destek noktası olarak bilinen İstanbul ilinde kayıtlı adresidir. Bu adres “Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi; Huzur Mahallesi, Maslak Ayazağa Caddesi Numara 4B Sarıyer/İstanbul 34396” olarak kayıtlarda geçmektedir.

  Bir Yorum Yazın

  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.