Müşteri Hizmetleri

Google Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Google müşteri hizmetleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de aktif olarak müşterilerine destek vermektedir. Birçok sektörde faaliyet gösteren google ürün ailesi kullanıcılarının yaşadığı sorunları canlı destek veya müşteri temsilcileri ile çözüm sağlamaktadır. Özellikle Gmail, Google play ve Adwords gibi ürünlerde birçok kişi problem yaşayarak Google müşteri hizmetlerine bağlanmak istemektedir. Bunun için alanında uzman profesyonel müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Google iletişim merkezinde bulunan Gsuite,Google play, Youtube, Adwords ( Yeni adı ile ADS) ve Adsense hizmetlerine erişerek, yardım almak ve işlem yapmak istediğiniz konuları seçebilirsiniz. Google’ın resmi iletişim sayfası olan  ” Bize Ulaşın ” sayfası tüm Google hizmetleri için destek seçeneklerini içerir. Bu seçenekler ile tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilir ve Google müşteri hizmetleri canlı destek yada çağrı merkezi operatörü ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerinin kalitesine göre, Google Müşteri İletişim Merkezi’ndeki tüm Google hizmetlerinin farklı iletişim öğeleri vardır. AdWords, YouTube, Adsense, Google Play, Gmail vb. Tüm servis seçenekleri için destek merkezinden yardım alabilirsiniz. Herhangi bir google müşteri hizmetlerine direk bağlanma unsurunu kurmadan, ilgili sorunların çözümü için doğrudan çevrimiçi iletişim kanalını kullanabilir veya yardım sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

Bunun için Google müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile veya resmi Google iletişim formu vasıtası ile destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Google Online İletişim Formu

Sahip olduğunuz Google hizmetleriyle ilgili sorunlarını çözmek için çevrimiçi iletişim merkezinin yardım sayfasından adımlar atabilirsiniz. Dünyanın en büyük ve en kullanıcı şirketlerinden biri olan Google, google müşteri hizmetleri aracılığıyla da müşteri desteği sağlıyor. İletişim formunu doldurduktan sonra, şikayetinizi doğrudan size destek vermek amacı ile bir araya gelmiş olan Google Desek uzmanlarına iletilir. Bu forma ulaşmak için Google Yardım bağlantısına tıklayarak iletişim formunun bulunduğu ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle, farklı adımlar atmanız gerekebilir. Google ile ilgili sorunları çözmek için Yardım Merkezi sayfasında ilgili sorunları gidermek için izlemeniz gereken yöntemleri görüntüleyebilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri E – Posta Adresi

Google ile e-posta yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Geri bildirim sağladıktan sonra Google, ilgili hizmet türünü e-posta yoluyla iade edebilir. Ancak, her durumda, google müşteri temsilcisine bağlanma olayının gerçekleşmesi için tavsiye edeceğimiz en hızlı yöntem yardım sayfası aracılığı ile iletişime geçmeniz olacaktır. Destek sürecini hızlı bir şekilde yürütmek için, geri bildirim yöntemi hakkında bir soru sorduktan sonra size bir e-posta adresi göndererek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Google müşteri hizmetleri mail ile desteği şuan sadece premium müşterilerine sunmaktadır. Yani siz Youtube’da büyük kitleye hitap eden bir yayıncı iseniz, çok kullanıcılı bir GSuite müşterisi iseniz veya her ay çok yüksek bütçeler ile Google Adwords reklamı yayınlayan önemli bir müşteri iseniz google temsilcileri size daha kaliteli hizmet verebilmek için mail adreslerini sizinle paylaşmaktadır. Ancak eğer son kullanıcı iseniz google ile mailleşebilmeniz için yardım sayfasından bir iletişim formu doldurmanız gerekmekte ve formda belirttiğiniz mail adresinize google müşteri hizmetleri dönüş yaptıktan sonra size gönderim yapan mail adresi ile iletişim kurmanız mümkündür.

Google Şikayet Hattı

Birçok farklı türde hizmet sunmak için sorular Google şikayet sayfası aracılığıyla şirkete gönderilebilir. Google ADS, arama motorundan içerik kaldırma vb. İle ilgili sorular ve şikayetler için Google’nin kullanıcılarına sunduğu bu hizmetten yardım alabilirsiniz.

Google ürünlerinde yaşadığınız sorunları veya adsense, adwords gibi sektörlerde kural dışı faaliyet gösterdiğini düşündüğünüz yayıncıları Google şikayet sayfasından şikayet edebilirsiniz. Bunun için Google Yardım Masası başlığına tıklayarak ilgili ürünü seçerek şikayet işleminizi hemen Google müşteri hizmetleri ile paylaşabilirsiniz.

Google Resmi Sosyal Medya Hesapları

İnsanlar en hızlı ve en etkili Google müşteri hizmetlerine bağlanma olayını Google’nin sosyal medya hesapları ile iletişime girerek sağlayabilmektedirler. Merkeze veya ülke ofisine başvurarak ve soru göndererek en son duyuruları ve yeni hizmetleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman resmi google hesapları ile şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bunun için yukarıda paylaştığımız google hesaplarını takip edebilir ve onlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayfalar google müşteri hizmetleri aktif olmasa da kendilerine gelen geri bildirimleri değerlendirmektedirler.

Google Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birçok teknoloji şirketinin (Google gibi) çağrı merkezlerine bağlanmak veya müşteri hizmetleri numaralarını bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bazen, Google çağrı merkezine bağlanmak için bir süre beklemeniz gerekebilir. Müşteri temsilcisi, çevrimiçi arama yoğunluğuna göre size geri dönecek ve şikayetlerinizi ve sorunlarınızı yakından ele alacaktır. Google çağrı merkezine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemini kullanarak destek veya yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcıların karşılaştığı en yaygın sorunlar Google hesabı kurtarma, Youtube kanalı açma ve Google hesabı sorunlarıdır. Kendiniz bir çözüm bulamazsanız, Google çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçimdir. Bu iş için Google’ın Türkiye’de bir çağrı merkezi veya iletişim numarası vardır.

Hizmetle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıda sunulan hizmetlere dayanarak Google’dan da destek alabilirsiniz.

Google Türkiye İstanbul Ofisi Adresi:

  • Eski Büyükdere Caddesi No: 294
  • 34394
  • Google Adwords Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
  • 444 21 07

İstanbul ofisine başvurarak Google ile ilgili bilgi edinebilir ve sorununuzu çözmek için Google’dan talepte bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Maddi Yardım Başvurusu Yardım Başvurusu Bedava İnternet