Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Türkiye İş Bankası Türkiye’de ilk kurulan özel bankadır. Dolayısıyla da oldukça fazla bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu yüzden İş Bankası müşteri temsilcisine bağlanma sırasında ara sıra yoğunluk sebebiyle sıra olabilmektedir. Fakat birkaç basit adımla zaman tasarrufu yaparak kolayca İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olacak diye merak ediyorsanız, sizler için nasıl direk bağlantı sağlayabileceğinize dair bir makale hazırladık.

İş Bankası müşteri hizmetleri size 7/24 hizmet sağlamaktadır. Pek çok işleminizi çağrı merkezi sayesinde halledebilirsiniz. Fakat böylesine köklü ve müşteri sayısı fazla olan bir bankanın müşteri hizmetlerine bağlanmak biraz zaman ve sabır gerektirebilmektedir.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekiyorsa ama yeterli zamanınız yoksa veya kendinizde müşteri hizmetlerine bağlanmayı bekleyecek sabrı bulamıyorsanız İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın elbette bir yolu var. İşte size zamandan tasarruf ettirecek İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu:

 1. İlk olarak İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan ”444 02 02”yi ya da ”0850 724 0 724”ü arayın.
 2. Ana menü üzerinde sırasıyla ”5” ”9” ”5” ve ”2” numaralarını tuşlayın..
 3. Yapmak istediğiniz işlem ile ilgili doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayın.

Bu adımları sırasıyla yaptığınız takdirde İş Bankası müşteri hizmetlerine direk, zaman kaybetmeden bağlanmış olacaksınız.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İş Bankası müşteri hizmetleri sizlere 7 gün 24 saat telefon bankacılığı hizmeti sunmaktadır. Yurt içinde İş Bankası çağrı merkezi telefon numarası ”444 02 02” ve ”0850 724 0 724”tür. Eğer bu aramayı yurt dışından gerçekleştirecekseniz ”+90 850 724 0 724” numaraları telefon şubesini arayabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu numaraları istediğiniz zaman arayarak tüm işlemlerinizi telefon bankacılığı sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ”0850 724 0 724” numaralı telefon şubesinden kayıp/çalıntı bildirimi yapabilir ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri İle Yapabileceğiniz İşlemler

İş Bankası müşteri hizmetleri sizlere geniş işlemler yelpazesi ile çok yönlü telefon bankacılığı hizmeti sunmaktadır. İş Bankası çağrı merkezi numaralarını tuşlayarak bankaya gitmeden tüm işlemlerinizi bir telefonla kolayca halledebilirsiniz. Peki, İş Bankası müşteri hizmetleri sizlere ne gibi hizmetler sağlıyor? İşte cevabı:

 • Vadeli ve vadesiz, Türk Lirası veya döviz hesabı açabilirsiniz.
 • Yatırım hesabı, birikimli mevduat hesabı açma gibi hesap açma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hesaplarınızın bakiyelerini kontrol edebilir ve limit güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Yatırım işlemleri hakkında bilgi alabilir, hisse senedi ve fon alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Faturalarınızı ödeyebilir, telefonunuza Türk Lirası yüklemesi yapabilirsiniz.
 • Havale, döviz transferi, EFT gibi transfer işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Döviz, faiz, yatırım fonu fiyatları ve faiz oranları hakkında bilgi edinebilir, işlem komisyon limit ve saatlerini öğrenebilirsiniz.
 • Kredi kartı başvurusu yapabilir, mevcut olan kredi kartınızın limitini arttırabilir veya azaltabilirsiniz.
 • Maxipuan öğrenebilir, borç ödeyebilir ve nakit avans işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Direk Operatöre Bağlanma

İş Bankası müşterilerine pek çok seçenek ve kolaylık sağlamaktadır. Çağrı merkezi üzerinden işlem yapmanın pek çok yolu vardır.Bunun için hemen bankanın çağrı merkezini arayarak direk operatöre bağlanabilir ve yapmak istediğiniz tüm işlemleri temsilciniz sayesinde hızlıca yapabilirsiniz.

 • Müşteri numaranız ve müşteri şifreniz ile
 • Kredi kartı numaranız ve kart şifreniz ile
 • Bankamatik kartı numaranız ve kart şifreniz ile
 • Hesap numaranız ve bankamatik kartı şifreniz ile İş Bankası müşteri hizmetleri telefon bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası müşterileri ses tanıma özelliği sayesinde seslerini tanıtarak da müşteri hizmetlerine giriş yapabilmektedir.
 • Müşteri numaranız ve müşteri şifreniz ile
 • Kredi kartı numaranız ve kart şifreniz ile
 • Bankamatik kartı numaranız ve kart şifreniz ile
 • Hesap numaranız ve bankamatik kartı şifreniz ile İş Bankası müşteri hizmetleri telefon bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası müşterileri ses tanıma özelliği sayesinde seslerini tanıtarak da müşteri hizmetlerine giriş yapabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu