Müşteri Hizmetleri

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, Digitürk müşteri hizmetleri direk bağlanma. Çukurova Holding tarafından kurulmuş olan bir şirket olan Digitürk kurulduğu yıldan yıllar sonra beIN Media Group’a satılmıştır. Digitürk 4K/3D/HD/SD formatlarında yayın ve hizmet veriyor ve şirket, Eutelsat 7A uydusunda yer almakta.

Digitürk içerisinde bulunan 200’ün üstünde kanal var. Digitürk’ün çok fazla abonesi bulunmakla birlikte, 2014 yılında tamamen yenilerek hizmet vermeye devam etmektedir. Digitürk, müşterilerine hızlı ve kalıcı çözümler bulmayı hedefleyen, kalitesinden taviz vermeyen ve kendini sürekli yenileme, geliştirme çabası içinde olan bir şirket. Kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebilmeniz için birbirinden farklı içerikler üretiyor ve bunları hd kalitesi ile sizlere sunuyor.

Siz de günden güne büyümekte olan Digitürk ailesindenseniz veya bu ailenin bir parçası olmayı düşünüyorsanız Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanma işini ertelemeyin. Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası sizi bilgilendirmek için aralıksız hizmet vermekte. Bu iletişim numarası aracılığıyla her türlü konuda detaylı bilgi ve yardım alma imkanınız var. Borç sorgulamanızı yine iletişim numarasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Teknik sorunlar hakkında bilgi alabilir ve şikayetlerinizi, önerilerinizi iletebilirsiniz. Güncel borç faturanızı öğrenebilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digitürk müşteri hizmetlerine 0212 473 73 73 numarasıyla ulaşabilirsiniz. Bu numarayı cep telefonlarınızdan veya ev telefonlarınızdan hızlıca arayabilirsiniz. Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçtikten sonra müşteri temsilcisine yaşadığınız problemi, sorularınızı iletebilirsiniz.

Eğer Digitürk’deki bir arıza sebebiyle müşteri temsilcisini aradıysanız konuşma sırasında sizden; isim, soy isim, adres bilgileri ve müşteri numarası talep edilecektir. Bilgileriniz teyit edildikten sonra müşteri temsilcisi arıza kaydı oluşturacaktır. Daha sonra müşteri temsilcisinin belirttiği gün arıza ekibi adresinize gelerek sorunun giderilmesini sağlayacaktır.

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Digitürk müşteri temsilcisiyle görüşmek için telefonda beklemek istemiyorsanız “0212 473 73 73” numarasını aradıktan sonra telesekreter bölümünde “0”ı tuşlamanız yeterli. Bu şekilde artık beklemeden direk müşteri temsilcisine bağlanmış olursunuz.

Digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu ile Digitürk başvurusunda da bulunabilir, hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Digitürk’ün müşterisi olan kişiler ise müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirdikten sonra varsa problemlerine çözüm bulabilirler.

Digitürk Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0212 473 73 73 numaralı hattı aradıktan sonra sesli yanıt sistemine müşteri hizmetleri diyerek direk bağlanabileceğiniz tuşlama işlemi yaparak direk bağlanmak için 0 tuşuma basabilirsiniz.

Digitürk Müşterine Hizmetlerine Bağlanma Kısa Yolu

Digitürk müşteri temsilcisine bağlanmak için sesli yanıt sesini duyduktan sonra direk olarak 0 basabilirsiniz. Ayrıca her türlü soru ve görüşlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarında iletmeniz mümkün.

Digiturk E-posta Adresi: destek@digiturk.com.tr

DİGİTURK Facebook

DİGİTURK Twitter

DİGİTURK İnstagram

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası aramanızı, Digitürk başvurusu için de yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğinizde, Digitürk başvurusu yapmak istediğinizi söyleyerek başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Digitürk müşteri temsilcisine bağlanma işleminden sonra müşteri temsilcisinin istediği bilgiler şu şekilde olacaktır:

  • İsim ve soy isim bilgileriniz
  • TC kimlik numaranız
  • Digitürk bağlantısının kurulacağı adresiniz

Bu bilgilerin müşteri temsilcisine aktarımı yapıldıktan sonra Digitürk başvurusu gerçekleştirilmektedir. Müşteri temsilcisi bu süreçte kurulum için sizden müsait olduğunuz bir güne randevu alır ve kurulum ekipleri tarafından gerçekleştirilir.

Digitürk Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Digitürk müşteri temsilcisine bağlanma amacınız Digitürk paketinizi değiştirmekse bilgilerinizi vererek kullandığınız paket içeriğinizi değiştirebilirsiniz. Daha önceden kullanmakta olduğunuz paketten vazgeçip başka bir pakete başvuru yapmak isterseniz de aynı şekilde, müşteri temsilcisi size paket değişikliği konusunda yardımcı olacaktır. Teyit gerçekleştirildikten sonra paketler hakkında kısa bir bilgi sunulur. Tercih ettiğiniz paketi bildirmeniz ile de eski paketiniz iptal edilerek yeni kullanılacak pakete anında geçiş sağlarsınız.

Digitürk müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra kampanyalar hakkında da bilgi alabilir ve Digitürk paketlerinden daha uygun ücretler ile yararlanabilirsiniz. Bu paketler, Digitürk’ün oluşturduğu kampanyalı paketlerdir. Bu paketlerden birini seçtiğiniz takdirde müşteri temsilcisi müşteri numaranızı veya TC kimlik numaranızı öğrenmek isteyecek. Bu şekilde istediğiniz paketi tanımlayacaktır. Bu yol ile kampanyalı paket başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Maddi Yardım Başvurusu Yardım Başvurusu Bedava İnternet