Sodexo Nakite Çevirme ve Bozdurma

  Sodexo Nakite Çevirme ve Bozdurma
  Yayınlama: 27.08.2023
  Düzenleme: 13.01.2024 16:40
  A+
  A-

  Sodexo Nakite Çevirme ve Bozdurma son yıllarda çok merak edilen konulardan biri. Çünkü işletmelerin pek çoğu çalışanlarına yemek konusunda rahat etmeleri için yemek kartı veriyor. Günlük ücret üzerinden hesaplanarak kartlara bakiye yatırılıyor. Yemek kartı ile anlaşmalı yerlerde kartlar geçerli oluyor. Yemek kartıyla direk gidip yemek yemek yerine kart içindeki bakiyeyi bozdurarak nakit olarak da kullanabilirsiniz. Nasıl mı? İçeriğimizin devamında detayları öğrenebilirsiniz.

  İşte Sodexo Bozdurma ve Sodexo Nakite Çevirme hakkında detaylı bilgi yazımızda.

  Sodexo Nasıl Kullanılır?

  Çalıştığınız işletmenin Sodexo ile anlaşması varsa size yemek kartı verir. Bazı işletmeler de kart vermek yerine sadece mobil ödeme kullandırıyor. Böylece mobil ödeme üzerinden harcamalarınızı ve bakiyenizi görüntüleyebiliyorsunuz. Mobil ödeme kullanıyorsanız alışveriş yapacağınız yere kod söylemeniz gerekir. Bu kodu uygulamaya girerek Mobil Ödeme kısmına girince görebilirsiniz. Kart kullanıyorsanız da kartı okutmalısınız.

  Sodexo Nakite Çevirme Nasıl Olur?

  Sodexo bozdurma ve nakite çevirme çok zor bir şey değildir. Sadece bu işlemi yapabileceğiniz yerleri bulmaktır. Bu konuda da içeriğimizde fikir sahibi olabilirsiniz. Sodexo nakite çevirmek için yararlanabileceğiniz yerler şu şekildedir;

  • Esnaflar
  • Kuryeler
  • Bazı kafeler
  • Restoranlar

  Aşağıda illere göre Sodexo bozan yerleri görebilirsiniz.

  İzmir Sodexo Bozan Yerler

  İzmir’de Sodexo bozan pek çok yer bulunuyor. Örnek vermek gerekirse Köfteci Yusuf, McDonals ve Burger King gösterilebilir. Sodexo geçerli olan restoranlar ve diğer işletmeler camekanlarına Sodexo kart sembolünü yapıştırıyor. Bu mekanları kolaylıkla bulabilirsiniz. İzmir’de Sodexo bozdurabileceğiniz yerler daha çok Urla, Güzelbahçe, Bornova, Bayındır ve Torbalı’da bulunmaktadır.

  İstanbul Sodexo Bozan Yerler

  İstanbul’da Sodexo bozdurabileceğiniz daha fazla seçenek vardır. Daha çok Kadıköy, Taksim, Ümraniye, Beylikdüzü gibi büyük ilçelerde Sodexo bozdurabileceğiniz yerleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Sodexo bozan yerler İstanbul’da Köfteci Yusuf, McDonalds, Burger King gibi yerlerde Sodexo örnek verebiliriz.

  Sodexo Anlaşmalı yeme-içme yerleri, restoranlar Sodexo bozan yerlerin başında gelmektedir.

  Ankara Sodexo Bozan Yerler

  Ankara Sodexo bozan yerler kapsamında en çok Kızılay, Sincan ve Çankaya ilçelerinde pek çok mekan bulabilirsiniz.

  Sodexo bozan yerler ve Sodexo nakite çeviren yerler genelde Restorantlardır. Bu yerlere giderek bozup yapıp yapmadığını sorabilirsiniz.

  Sodexo Nakite Çevirme Online

  Sodexo Nakite Çevirme Online olarak bir çok site bulunmasına karşın mutlaka online olarak bozum yapacaak kişilerin dikkatli olması gereklidir. Sodexo Nakite Çevirme Online çevirmek yerine fiziki marketlere giderek çevirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

  Sodexo Nakite Çevirme Online yapanlar ayrıca çok fazla komisyon talep ettiği için büyük zarara girebilirsiniz.

  Sodexo Bozdurma Komisyon Ücretleri

  Sodexo bozdurma için belli miktarda komisyon alınır. Örnek vermek gerekirse 500 TL Sodexo bakiyeniz var. Bunun hepsini bozdurmak istediğinizde size 450 TL’si verilir ve 50 TL komisyon kesilir. Ancak her işletme Sodexo bozum için komisyon almıyor. Ayrıca komisyon alan yerlerin alacağı oran da mekana göre farklılık gösteriyor. Ancak ortalama Sodexo komisyon oranları %10 ile %20 arasındadır.

  Sodexo bozdurma ve nakite çevirme hakkında merak ettiğiniz diğer konuları içeriğimizin yorum kısmına belirtebilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.