Müşteri Hizmetleri

Mng Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

MNG Holding tarafından 2003 yılında kurulan MNG Kargo, köklü ve güvenilir kargo şirketleri içerisindedir. Şu anda 800’den fazla şubesi vardır ve 15 bölge müdürlüğü, 26 aktarma merkezi ve 8000’i aşan çalışanıyla hizmet vermeye devam etmektedir. MNG Kargo, dünya çapında bir şirket olmakla birlikte 220 ayrı ülkeye taşımacılık hizmeti sunar. Türkiye’nin tüm noktalarına ulaşmayı başararak en iyi hizmeti kısa sürede sağlama amacıyla çıktığı bu yolda kendisini sürekli olarak geliştirmiş bir firmadır. Geliştirmeye de devam etmektedir.

Firma, 48 saatte teslim edilebilecek olan kargolara, kara yolu ulaşımı sayesinde kısa sürede gönderim yapma imkanı da sunar. Bu sebeple müşterilerin taleplerine göre hava yolu ile 24 saat içinde de teslimat gerçekleştirilebilir. Peki MNG Kargo müşteri hizmetlerine bağlanma nasıl olur? Yazımızda buna değineceğiz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

MNG Kargo, müşterilerine müşteri hizmetleri iletişim numarasıyla destek sağlamaktadır. MNG Kargo’nun iki tane iletişim hattı vardır. Kargonuzun son durumu hakkında detaylı bilgi alabilmek için bu numaralar üzerinden çağrı merkezini arayabilirsiniz. Size en yakın olan MNG Kargo şubesine yönlendirme de isteyebilirsiniz.

Çağrı merkezi üzerinden aynı zamanda istek, görüş, soru, öneri ve şikâyetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı hizmet veren MNG Kargo, her kesimdeki kişiler tarafından tercih edilmektedir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden sizler de firma ile iletişime geçerek MNG Kargo müşteri temsilcisine bağlanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet seçenekleri hakkında da detaylı bilgi almanız mümkün.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargo taşımacılığı sektörünün gelişmesinde büyük katkısı olan MNG Kargo, dünya standartlarında bir hizmet anlayışına sahiptir. Ülkemizin taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler katmıştır ve sermayesinin güçlenmesiyle de teknolojik yatırımlarına büyük bir hızla devam etmektedir. MNG Kargo müşteri hizmetlerine bağlanma işlemini şu numara ile gerçekleştirebilirsiniz:

  • 0850 222 06 06

Evet, bu numara MNG Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası fakat müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. MNG Kargo müşteri hizmetlerine bağlanma işleminizi farklı iletişim kanalları üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkün. Evet, firma sosyal medya kanallarıyla da dikkat çekiyor fakat her zaman için çağrı merkezi ilk tercihiniz olabilir.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla MNG firması da çağrı merkezini aktif bir şekilde yönetiyor buna şüpheniz olmasın. Peki en hızlı yoldan MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılıyor bakalım:

  • MNG Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 06 06 ve 444 06 06 numaralarıdır.
  • MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma için ise 444 06 06 arayarak ardından 1 veya 5 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Türkiye’nin en fazla ilgi gören kargo şirketleri arasındaki MNG Kargo’ya günün her anında istediğiniz şekilde bu numaralardan ulaşabilirsiniz. Kargo takibi yapabilir aynı zamanda marka ile ilgili yaşadığınız sorunları dile getirerek destek alabilirsiniz. MNG Kargo ile sorunsuz bir şekilde kargo ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız çağrı merkezi dışındaki bahsettiğimiz iletişim kanalları aşağıdaki gibidir:

  • MNG Kargo e-mail adresi: info@mngkargo.com.tr
  • MNG Kargo Facebook: https://www.facebook.com/mngkargo
  • MNG Kargo Twitter: https://twitter.com/mngkargo
  • MNG Kargo Instagram: https://www.instagram.com/mng.kargo/

MNG Kargo, müşterilerinin geri dönüşlerini detaylı bir şekilde inceler ve bu geri dönüşler sayesinde de hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükseltir. MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma sayesinde müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Bu kaliteli hizmeti çağrı merkezinden veya sosyal medya adresleri üzerinden hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Maddi Yardım Başvurusu