Ek İş Fikirleri

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Anket doldurarak para kazanmak üzerine yapılan ve internette yer alan paralı anket siteleri vardır. Yüzlerce anket sitesi online ortamlarda para kazanmak isteyen insanların karşısına çıkmaktadır. Bir sitenin güvenlik açısından en üst düzey korunma politikasını benimsemesi gerekmektedir. Siteler üye olan kişilerin bilgilerini saklama ve korum ile yükümlüdür. Hizmet topluluğu sözleşmesi yada kişisel hakları koruyan kurallar insanlar tarafından her üyelik için kabul edilmelidir. 

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü sorusu cevaplarından biri kişilere ek kazanç ve gelir sağlaması açısından para kazandırmaktadır. Anket başına alınan her bir ücret belirli kurallar ile belirlenmektedir. Çok kısa anketler hiçbir site tarafından kullanılmamaktadır. Anket uzunlukları firmaların sordukları soruların uzunluğu ile bağlantılıdır. Anket doldurmanın amacı kişilerin firmalar ve ürünler hakkında özgürce fikirlerini ve düşüncelerini beyan etmeleridir

1)Pollemik Anket Sitesi İle Para Kazanma

Anket ile para kazanmak için kullanılan sitelerden biri de Pollemik anket sitesidir. Pollemik bir araştırma grubu amacıyla oluşturulan bir sitedir. Güncel konular ve markalar hakkında kişilerin fikirlerini öğrenmeyi amaçlamaktadır. İyi bir pazar araştırması sağlayan sitelerden biridir. Anket tamamlamak, anketlere oy ve puan vermek, yorum yazarak değerlendirme yapmak gibi konular ile para kazandırmaktadır. Pollemik sitesine giriş yapmak için üye şartı zorunluluğu vardır. Kişiler üye olarak çeşitli talimatları yerine getirerek ve anket doldurarak para kazanmaktadır. Konu çeşitliliğinin en fazla görüldüğü siteler arasındadır. Üyeler para kazanmak için anketleri tamamlamalıdır.

2)İpsos Anket Sitesi İle Para Kazanma

Bilgisayardan anket doldurarak para kazanma yöntemleri arasında pazar araştırması yapan sitelere üyelik işlemleri ile kişiler para kazanma konusunda adım atmaktadır. İpsos tarafından yapılan anketler genellikle Pazar araştırması ve ürün değerlendirilmeleri üzerine yapılmaktadır. İpsos tarafından yapılan anketler çoğunlukla anketörler tarafından yüz yüze şartlar altında yapılmaktadır. Sokaklarda anket soruları tamamlayarak kişiler para kazanmaktadır. Türkiye’de bir merkez ofisi de bulunan en güvenilir anket sitesi olarak değerlendirilmektedir. Yüz yüze yapılan anket tamamlama işlemine ağırlık vermektedir. En çok kazandıran ve kullanılan anket uygulamasıdır.

3)Apinio Anket Sitesi İle Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanma yöntemleri arasında anket sitelerinin belirledikleri kurallar ve yüz yüze anket doldurma sistemi mevcuttur. Birçok anket şirketi online ortam üzerinden kişilerden anket tamamlamalarını istemektedir. Apinio anket sitesi bir araştırma şirketi görevi görmektedir. Site içerisinde kayıtlı yüzbinlerce insan vardır. En güvenilir siteler arasındadır. Apinio diğer anket sitelerinden bir özelliği ile farklıdır. Kişi hesaplarına anketler Türkçe olarak gelmektedir. Türkçe dil özelliği de aktiftir. Anket başına kişilere dolar bazlı ödeme yapmaktadır. Anket siteleri arasında günümüzde kullanılan en iyi anket sitesi olarak seçilmiştir. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından en güvenilir anket sitesi olarak da değerlendirilmektedir. Üyeler hesaplarında biriken para tutarı minimum 10 dolar olduğunda hesaplarından parayı çekebilmektedir. Ödemeler PayPal hesabı üzerinden yatırılmaktadır.

4)Hiving.com Anket Sitesi İle Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanma nedir sorusunun cevapları arasında ürün ve marka değerlendirilmesi yapılması için kişilere gönderilen anketlerin tamamlanarak para kazanılması işlemi olarak tanımlanmaktadır. Hiving.com kısa süre önce Türkiye’de pazar araştırmalarına başlamıştır. Anket sitesinin merkezi Fransa’dadır. Birçok farklı ülkede de insanlara anket tamamlatarak para kazandırmaktadır. Ödemeler düzenli olarak yapılmaktadır. Her ödeme PayPal üzerinden kişi hesabına yatırılmaktadır. Anket sitesinin diğer sitelerden farkı insanlara anket başına puan sistemi üzerinden ücretler vermesidir. Kazanılan her bir puan kişi hesaplarında birikerek belirli bir puana ulaştığında nakit paraya çevrilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu