Müşteri Hizmetleri

Vestel Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Türkiye’nin yerli sermaye olarak belirtilen ilk beyaz eşya üreticilerinden olan Vestel, 35 yıldır hizmet vermekte. Uzun yıllar piyasada olmalarının sebebi; istikrarlı olarak teknolojiyi yakından takip etmelerinin yanında, şüphesiz müşterilere sundukları yeniliklerdir.

Sunduğu hizmet kalitesi ile yabancı dünya markası olan markalarla boy ölçüşecek büyüklüktedir diyebiliriz. Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Zorlu Holding bünyesindedir. En büyük teknoloji ve elektronik firmalarından biri olan Vestel, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sağlayabilmek adına birden fazla iletişim kanalı ile destek veriyor.

Firmanın hizmet ve ürünlerine göre birçok farklı yardım seçenekleri var. Online yardım, canlı destek, çağrı merkezi ve buna benzer birçok farklı seçenekle müşterilerine destek sağlıyor. Vestel müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda çözemediğiniz sorunları, canlı destek hattını ya da online iletişim formlarını kullanarak en hızlı şekilde çözebilirsiniz. Bunun için Vestel ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunları, firmanın resmi web sayfası üzerinde yer alan destek kısmından halledebilirsiniz. İlgili yardım seçeneğini görüntüleyerek firma ile anında iletişim kurabilirsiniz.

Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel müşteri hizmetleri telefon numarası hangisi?”, “Hangi numaralar aracılığıyla müşteri hizmetinden faydalanabilirim?” soruları aklınızı kurcalamasın. Vestel firması ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki numaraları aramanız yeterli:

  • Vestel Çağrı Merkezi No: 0 850 222 4 123
  • Vestel WhatsApp No: 0 850 222 4 123
  • 0850 222 41 24 ve 0850 393 56 56 numaralı telefonlar da firmaya ait.

Vestel müşteri temsilcisine bağlanma için yukarıda vermiş olduğumuz iletişim merkezi ve WhatsApp numarasından ya da canlı destek uygulamasından 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Vestel’in satış sonrası kusursuz hizmetinden bu şekilde faydalanabilirsiniz. İletişim merkezine her türlü talebinizi canlı destek aracılığıyla iletebilir ve müşteri temsilcisi ile online mesajlaşabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerle alakalı karşılaştığınız her türlü problemlerde sizlere, Vestel tarafından farklı çözüm önerileri ve iletişim kanalları sunulur. Destek merkezi üzerinde yer alan yukarıda bahsettiğimiz birçok farklı seçenekten birini tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlara ilişkin en hızlı ve güvenilir çözüm yöntemini siz seçebiliyorsunuz.

Vestel Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vestel’den aldığınız sipariş ettiğiniz ürünler kapınıza kadar gelip montajı yapılıp size çalışır halde teslim edilmektedir. Bu sebeple alınan ürünü kendiniz teslim aldıysanız garanti süresinin bozulmaması için çağrı merkezini arayıp ilgili servisin yönlendirmesini rica etmelisiniz.

Vestel müşteri temsilcisi ile görüşürken ürünün detaylarını, ilgili çağrı merkezi personeli sisteme girecek, sizin iletişim bilgilerinizi not alacak ve size randevu verecektir. Müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişim kurmak için 0 850 222 4 123 çağrı merkezini veya CapCanlı Destek Hattı’nı kullanabilirsiniz. Yani Vestel müşteri hizmetlerine direk bağlanma ve müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşmek için çağrı merkezi telefon numarasını aramanız yeterlidir. Ayrıca aklınıza takılan soruları web sitesi üzerinden de hızlı bir şekilde sormanız mümkün. Vestel ile alakalı her türlü görüş, şikayet ve önerilerinizi de iletişim formu aracılığı ile iletebilirsiniz.

Vestel E– Posta Adresi

Vestel ürün ve hizmetleriyle alakalı herhangi bir konuda firma ile resmi yazışma başlatmak için ise Vestel kurumsal e – posta iletişim adresini kullanabilirsiniz. Firmanın müşterileri için tüm hızlı iletişim kanallarını aktif olarak kullandığına şüpheniz olmasın. E–posta iletişim adresi üzerinden de talepler ve başvurular takip edilmektedir.

Vestel Sosyal Medya Hesapları

İnternet kullanımının yaygınlaşmasının ardından birçok kurumsal firmada olduğu gibi sosyal medya hesapları üzerinden de müşterilere destek sağlanıyor. Son olarak yine hızlı bir şekilde Vestel hakkında tüm sorularınıza cevap bulmak için sosyal medya hesaplarını da kullanabilirsiniz.

Vestel’in sosyal medya hesapları:

  • Vestel Facebook adresi: https://www.facebook.com/vestel/
  • Vestel Instagram adresi: https://www.instagram.com/vestel/
  • Vestel Twitter adresi: https://twitter.com/Vestel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Maddi Yardım Başvurusu