Bankacılık

TEB Pos Destek Hattı

Türk Ekonomi Bankası'nın sağladığı pos hizmetleri ile ilgili destek almak için yaşadığınız sorun ve sorularınızı sorabileceğiniz pos destek hattı iletişim bilgilerini bu makalemizde bulabilirsiniz.

TEB uzun zamandır ülkemizde aktif faaliyet gösterilen Türk Ekonomi Bankası’nın kısaltılmış ismidir.Bankacılık sektöründe ciddi sayılabilecek bir pazara sahip olan banka müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunabilmek için birden fazla ürün hizmeti vermektedir.POS bu hizmetlerden biridir  ve kurumsal müşteriler için ödeme almada müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

Müşteriler TEB Pos cihazını kullanarak fiziksel ve sanal ödeme noktaları oluşturabilir ve müşterilerinden ödeme tahsil edebilirler.Ödemeler TEB banka hesabınıza çok ufak komisyon kesintileri ile yatırılır.Eğer hala TEB müşteri değilseniz ve pos cihazı almak istiyorsanız hemen TEB pos destek hattı ile iletişime geçerek pos başvurusunda bulunabilir ve kısa sürede ödemelerinizi almaya başlayabilirsiniz.

TEB Pos Destek

Müşteri hizmetlerinden pos cihazınız ile ilgili her türlü konuda destek alabilirsiniz.Bunun için TEB pos destek müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0212 635 65 12 arayarak müşteri temsilcisine ulaşabilir ve problemleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.

TEB çağrı merkezi size sadece arıza kayıtlarınız ile ilgili değil teknik problemler ve başvuru ile iptal talepleriniz ile ilgili de destek olacaktır.Bunun için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra karşınıza gelen görevliye sorularınızı sormanız yeterli olacaktır.

TEB POS Cihazı Arıza Bildirimi

Pos cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorunları bankanın resmi web sitesinde bulunan iletişim sayfasından yada yukarıda paylaştığımız pos destek hattı iletişim numarasından banka yetkililerine bildirebilirsiniz. Teknik birim en kısa sürede arıza bildiriminiz ile ilgilenecek ve size yardımcı olacaktır.

Destek süresince herhangi bir gecikme yaşanmaması için TEB pos arıza bildirimi formunu eksiksiz ve detaylı bir şekilde doldurmanız size zaman kazandıracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu