Genel Blog

Mobil Ödeme Bozdurma – Güvenilir Siteler

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone müşterileri kontörlerini güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri ile anında paraya çevirebilir.Güncel güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri 2020.

Mobil ödeme bozdurmagüvenilir mobil ödeme bozdurma.İnternet teknolojisinin sürekli olarak gelişmesi ile eskiden bilgisayarlar ile yapamadığımız birçok işlemi artık mobil cihazlarımız ile kolayca yapabiliyoruz.Gelişen teknoloji ile telefon kullanımı oranı ciddi oranda yükseldi ve günümüzde birçok alışveriş sitesi ödemelerini mobil kullanıcılarına özel olarak düzenleyerek banka ödemelerinin yanı sıra mobil ödemede almaya başladı.Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell’de müşterilerine daha fazla özgürlük tanımak için mobil ödeme limitlerini yükseltti ve birçok kişi telefon hattı üzerinden 1500 lira ve üzeri ödemelerini rahatlıkla faturalı hattı ile gerçekleştirebiliyor.

Faturasız müşteriler mobil ödeme işlemlerini hatlarında yüklü olan kontör kadar yapabiliyorken faturalı müşteriler için ödeme limitleri değişkenlik göstermektedir.Operatöler tarafından belirlenen bu limitler müşterinin ne kadar süredir faturalı hat müşterisi olduğuna göre ve her ay ödediği fatura ücretine göre artış göstermektedir.Genellikle 6 ay düzenli fatura ödeyen kişiler tek seferde maksimum mobil ödeme 300 lira yapabilirken ay içerisinde toplam 5 kez 300 liralık ödeme ile 1500 liralık mobil ödeme yapabilir.Yaptığınız harcamalar ise faturalı müşteriler için ay sonu yapılacak fatura kesimi ile kullanıcılara yansıtılmaktadır.Bir ay gibi sonradan ödeme yapılması nedeniyle birçok müşteri acil para ihtiyacını giderebilmek için mobil ödeme bozdurma yöntemini kullanarak hatlarını nakit paraya çevirmektedir.Oldukça avantajlı olan bu bozum yöntemini her düzenli olarak yapan binlerce müşteri mevcuttur.

Mobil Ödeme Nedir ?

Mobil ödeme banka kartları kullanmayan kişilerin internetten alışveriş yapmasına imkan sağlamak amacı ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi operatör müşterilerinin yararlanabileceği bir ödeme çeşididir.Günümüzde birçok faturalı hat müşterisi mobil ödeme ile alışveriş yaparak ödemelerini 1 ay sonra fatura kesimi ile yapmaktadır.Banka hesabı olmayan kişiler için bu yöntem oldukça avantajlıdır.

Mobil ödeme alışveriş sitelerinin çok azında aktif olsa da bu yöntemi kullanarak oyun harcamalarınızı ve sınırlı sayıdaki ödeme noktalarında çeşitli ürünler satın alabilirsiniz.Kredi kartından neredeyse farksız olan telefon ile ödeme acil nakit ihtiyacı olan kişiler içinde adeta bulunmaz nimet durumunda.Bankadan kredi alamayan kişiler para ihtiyaçlarını giderebilmek için mobil ödeme bozdurma yaparak kontörlerini nakit paraya çevirebilmektedir.Üstelik yaptıkları harcamaların bedelini 1 ay sonra faizsiz olarak ödemektedirler.Bu yüzden birçok kişi güvenilir siteler aracılığı ile sürekli olarak mobil ödeme bozdurma yapmaktadır.

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil ödeme nakite çevirme yapmak isteyen kişilerde bazı şartlar aranmaktadır.Maalesef herkes yüksek miktarlarda ödeme yapamadığı gibi birçok kişinin bu yöntemi operatörler tarafından kısıtlanmış veya engellenmiştir.Eğer hattınız mobil ödemelere kapalı ise mobil ödeme açma işlemi için hattınızın ait olduğu operatörün müşteri hizmetlerini arayarak açtırmak için başvuru yapmanız gerekmektedir.Unutmamalısınız ki eğer kontörlü müşteri iseniz hattınızda bulunan yani o an yüklü olan kontör kadar harcama yapabilirsiniz.

Güvenilir mobil ödeme bozdurma yapan firmalara ulaşabilmek için bu sayfanın yorum kısmına firmaların size ulaşabileceği bir iletişim yöntemi ( telefon / mail ) ile birlikte bozdurma yapmak istediğiniz miktarı yazınız.Böylece mobil ödeme bozdurma yapan kişiler size ulaşacak ve işlemi hızlıca gerçekleştirebileceksiniz.

Eğer mobil ödeme bozdurma yapan firma yetkilisi iseniz sizde yorum kısmına bozum yapmak isteyen kişilerin size ulaşabileceği iletişim bilgilerinizi ve komisyon oranınızı yazarak birçok kişinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Ayrıca yazı içine sizin reklamınızı koyabilmemiz için yine yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma

Hattındaki kontörleri nakite çevirmek isteyen kişiler bu yolu tercih ederek belirli bir komisyon oranı karşılığında anında ödemelerini alabilirler.Birçok güvenilir kurum ve kuruluş oldukça kaarlı bir iş olduğu için bozum işlemini yapmaktadır.Müşterilerin telefonlarından alışveriş sitelerine veya e-pin sitelerine mobil ödeme yaptırarak aldıkları ürünü satmakta ve bozum işlemi yapan kişiye ödedikleri miktarın %50 ile %70 arasında ödeme yapmaktadırlar.Neredeyse yaklaşık %50 kaar alan bozum firmaları hiçbir uğraş gerekmediği için bu yöntem çok kaarlı bir iştir.

Mobil ödeme bozdurma yapan kişiler için ise faizsiz kredi niteliğinde olan bu yöntemde oldukça kaarlıdır.Her iki tarafında kaar ettiği kazan kazan sistemine dayalı olan bu ticareti mutlaka güvenilir kişiler ile yapmalısınız.Eğer birisi ile anlaştıysanız mutlaka daha önce çalıştığı kişilerin referanslarına dikkat etmelisiniz.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Acil mobil Ödeme bekliyorum lütfen güvenilir kişiler benimle irtibata geçsinler 400 tl işlem yapacağım Türk Telekom bana bu numaradan ulaşabilirsiniz 0531 666 5316

  2. islemi guvenli bir sekilde gerceklestirebildinizmi. eyer olduysa lutfen beni bilgilendirebilirmisin. bnimde acil ihtiycim var. cok tesekkurler ihsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu