Müşteri Hizmetleri

Avivasa Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Türkiye’nin bireysel emeklilik ve hayat sigortası denilince akla ilk gelen şirketlerden olan Avivasa Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kuruldu. Kişilere ve kurumlara özel yöntemler sunarak, kişilerin finansal durumlarının ele alınıp incelendiği finansal danışmanlık hizmeti sağlayarak bireysel emeklilik planı geliştirir. Avivasa, bunun yanı sıra hayat sigortacılığı hizmetiyle kişileri ve ailelerini karşılaşabilecekleri risklere karşı güvence altına alıyor. Avivasa, Türkiye’de bireysel emeklilik sistemi ortaya çıktıktan sonra, halka açılan ilk bireysel emeklilik şirketi olmuştur. Avivasa müşteri hizmetlerine bağlanma için tercih edilebilecek farklı alternatifler vardır.

Avivasa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yaklaşık 1400 çalışanı vardır. Toplam 17 şirketin yer aldığı sektörde Avivasa, yüzde 18,6 pazar payı, devlet katkısı dahil 24,7 milyar TL’yi aşkın fon payıyla ve 737 bin kişiden fazla katılım sayısıyla bireysel emeklilik fon büyüklüğü alanında lider olmuştur. Yüksek müşteri kapasitesi sayesinde müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda müşteri temsilcisi hizmeti için arama motorlarında Avivasa müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır sorusu sıkça aranıyor.

Avivasa Sigorta çağrı merkezine ulaşım sağlamak isteyen kişilerin tercih edebileceği avivasa müşteri hizmetleri tel şu şekildedir;

  • 444 11 11

Belirtilen numarayla iletişime geçerek yapılmak istenilen işlem hakkında güvenli bir şekilde bilgi sahibi olunabilir veya Avivasa emeklilik müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi gerçekleştirilebilir.

Avivasa Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Türkiye’de sigortacılık sektörü her geçen gün gelişmekte ve hızla değişim gösteren şartlar karşısında kişi ve kurumların uzun vadeli tasarruf, emeklilik ve risklere karşı korunma ihtiyacı artış gösteriyor. Teknolojik gelişmelerin hızlanması her alanda olduğu gibi sigortacılık alanında da çeşitli olanaklar sağlıyor.

Oturduğunuz yerden şubeye veya bayilere gitmeye gerek kalmadan yapılmak istenen işlemler telefon ve internet üzerinden kolayca halledilebiliyor. Müşteri hizmetleri arandığında şirketin sunmuş olduğu hizmet çeşitliliği sayesinde birçok alanda bilgi sahibi olunabiliyor. Avivasa müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi birkaç basamaktan oluşuyor.

Avivasa Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Operatöre bağlanan kişiler ilk olarak Avivasa’ya hoş geldiniz ifadesiyle karşıladıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının tuşlanması isteniyor. Ardından yönergeler şu şekilde devam ediyor. Otomatik katılımla ilgili bilgi almak ve işlem yapmak için 1’i, emeklilik işlemleri için 2’yi, hayat ve ferdi kaza sigortası işlemleri için 3’ü, şifre işlemleri için 4’ü, Avivasa müşterisi olmayan kişiler 5’i, Acıbadem sigortasıyla ilgili bilgi almak için 7’yi tuşlayabiliyor. Kullanıcı ihtiyacı doğrultusunda gereken tuşlamayı yaparak ilgili hizmet birimine bağlanabiliyor.

Bağlantı kurulduktan sonra kullanıcılar yapmak istenilen işlem için bir sonraki adıma yönlendiriliyor. Yapmak istenilen işlem için operatör hizmetlerinden daha fazlasına ihtiyaç duyan kişiler Avivasa müşteri temsilcisine bağlanma işlemi ile müşteri temsilcisine bağlanabiliyor.

Avivasa Çağrı Merkezi Hizmet Kalitesi

Türkiye’deki sigortacılık hizmetlerinin başında gelen Avivasa birçok alanda hizmet vermeye devam ediyor. Bireysel emeklilik ve sigortacılık işlemleri sırasında sorun yaşayan veya yardıma ihtiyaç duyan birçok Avivasa müşterisi, yaşadıkları sorun ve ihtiyaçları için müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyor. Avivasa müşteri temsilcisine bağlanma süreleri çeşitli etkenlere göre farklılık gösterebiliyor. Türkiye’nin birçok yerinde müşterisi olan Avivasa’ya ulaşım sağlamak isteyen kişilerin tercih edebileceği alternatif iletişim adresi vardır.

Telefon ile ulaşmak isteyen kullanıcılar için Avivasa müşteri hizmetleri telefon numarası hizmet vermektedir. Hafta içi 09.00 – 24.00 saatleri ve hafta sonu 09.00 – 19.00 saatleri arasında 444 11 11 numarası ile iletişime geçilebilir. Yurtdışı aramalarda telefon numarasının başına +90 ( 0090 ) eklenerek +90 216 44 11 11 numarası ile iletişim sağlanabilir. Telefon numarasının yanı sıra musteri@avivasa.com.tr mail adresinden de ulaşılabilir. Sesli Yanıt Sistemi’ni kullanmak için şifre, müşteri numarası, T.C. kimlik numarası ya da cep telefonu numarası ile giriş yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Maddi Yardım Başvurusu